Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych w części do linii produkcyjnych oraz serwisem maszyn. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca.
Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec
Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne
• mile widziani również studenci studiów zaocznych – najlepiej kierunków technicznych
• znajomość pakietu Office, w szczególności: Excel, Word, Outlook
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• systematyczność
• prawo jazdy kategorii B

Mile widziane będą:
• znajomość języka angielskiego
• znajomość zagadnień technicznych
• doświadczenie na podobnym stanowisku (choć nie jest wymagane)
Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• negocjacje warunków handlowych
• obsługa istniejących kontrahentów
• przygotowywanie ofert handlowych
W zamian oferujemy:
• umowę o pracę
• przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• wsparcie merytoryczne
• atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premie i prowizje)
• niezbędne narzędzia pracy
praca@4usystem.pl

Klauzula informacyjna dotycząca procesu rekrutacji

Po zapoznaniu się z niżej przedstawionymi zasadami przetwarzania Pana/-i danych osobowych przez 4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującym brzmieniu:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez
4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Księdza Zygmunta Łabentowicza 10.”

Niniejszym informujemy Pana/-ią, że w przypadku wyrażenia przez Pana/-ią zgody na przetwarzanie Pana/-i danych osobowych przez 4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.