4U System - logo

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-16.00.

icon

4USystem - O nas

4U System jest dynamiczną firmą ze 100% polskim kapitałem, która powstała jako owoc wieloletniej współpracy doświadczonych specjalistów z różnych branż. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie zakładów produkcyjnych, działów technicznych, projektowych i utrzymania ruchu. Charakteryzujemy się innowacyjnym i nowatorskim podejściem do otrzymywanych zleceń i reagujemy na nowe potrzeby biznesowe.

Możemy pochwalić się współpracą z firmami reprezentującymi różne gałęzie przemysłu: farmaceutyczną, spożywczą, przemysłu odzieżowego oraz ciężkiego. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę: od współpracy technologicznej w projektowaniu maszyn i urządzeń technicznych, przez fachowe doradztwo, budowanie prototypów, aż po montaż skomplikowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych, budowanie oraz serwis urządzeń.

Kompleksowe zaopatrzenie

Nasza oferta obejmuje spotykające się z rosnącym zainteresowaniem doradztwo i pozyskiwanie części zamiennych do maszyn i urządzeń, a także sprowadzanie elementów przestarzałych, wycofanych z produkcji lub niedostępnych w Polsce i Europie (m. in. sprowadzamy części z USA, Chin, Japonii i Australii). Jesteśmy w stanie zaoferować asortyment od ponad 2000 producentów części automatyki, pneumatyki i elektroniki oraz zaopatrujemy kilkaset dużych zakładów przemysłowych.