Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-16.00.

icon

4USystem - Oferty pracy

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży - Handlowiec

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne

• mile widziani również studenci studiów zaocznych – najlepiej kierunków technicznych

• znajomość pakietu Office, w szczególności: Excel, Word, Outlook

• znajomość zagadnień technicznych

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

• systematyczność

• sporadyczne wyjazdy do klientów

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• negocjacje warunków handlowych

• obsługa istniejących kontrahentów

• przygotowywanie ofert handlowych

W zamian oferujemy:

• umowę o pracę

• przyjazną atmosferę w miejscu pracy

• możliwość rozwoju zawodowego

• wsparcie merytoryczne

• atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premie i prowizje)

• niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon )

Po zapoznaniu się z niżej przedstawionymi zasadami przetwarzania Pana/-i danych osobowych przez 4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującym brzmieniu:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez 4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzkiej 27/29.”

Niniejszym informujemy Pana/-ią, że w przypadku wyrażenia przez Pana/-ią zgody na przetwarzanie Pana/-i danych osobowych przez 4U System sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim.